Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my - Henry FordDzięki outsourcingowi usług IT zyskujecie Państwo:


Główne profile naszej działalności to:

Administracja

Nasi, wysokiej klasy specjaliści, pomogą w administrowaniu Państwa siecią teleinformatyczną. Główne obszary naszej działalności to serwery pracujące pod systemami operacyjnymi Windows, Linux i Unix oraz sieci zarządzane przełącznikami Cisco, 3Com, Phion i Fortinet. Jednak dzięki zdobytemu doświadczeniu i rozległej eksperckiej wiedzy żadne systemy nie stanowią dla nas tajemnicy.
Standardem w działalności naszego zespołu jest okresowe przeprowadzanie audytów sprzętu i oprogramowania oraz testów bezpieczeństwa obsługiwanej infrastruktury.

Nasi specjaliści dostępni są 24h/7

Helpdesk

Dla nas Klient jest zawsze najważniejszy, dlatego nasi specjaliści to ludzie z wysoko rozwiniętymi predyspozycjami do współpracy z klientem zewnętrznym. Informatyka jest naszą pasją i część tej pasji chcemy przekazać naszym Klientom.
W ramach obsługi proponujemy helpdesk zdalny, telefoniczny oraz w siedzibie Klienta.

U nas każdy telefon jest odbierany a żaden problem nie pozostaje nierozwiązany.

Projektowanie

Zastanawiacie się Państwo nad modernizacją swojej infrastruktury ? Chcielibyście ją rozbudować w oparciu o najwyższe standardy ? Przygotowywane przez nas projekty tworzone są po skonsultowaniu z Klientem jego potrzeb i wymagań oraz po analizie uwarunkowań technicznych. Oprócz projektów zapewniamy również późniejsze ich wdrożenie.

Doradztwo

Nasi specjaliści doradzą Państwu w przypadku podejmowania decyzji biznesowych związanych z zarządzanymi systemami teleinformatycznymi tj. zakup nowego sprzętu i oprogramowania, modernizacja posiadanego, rozwój lub modernizacja infrastruktury. Nasz doświadczony zespół specjalistów zadba o to, aby wybrane oferty składały się wyłącznie z produktów niezawodnych, niedrogich w eksploatacji, z korzystnymi warunkami gwarancji oraz serwisowania.Powierz opiekę nad swoim sprzętem profesjonalistom